Naše karavany

Ponúkame na prenájom luxusne zariadené karavany nemeckej značky Sunlight. Autá sú prispôsobené pre 4 až 5 cestujúcich na cestovanie aj spanie. Sú vybavené veľkou chladničkou a mraziacim boxom. Samozrejmosťou je plynové aj elektrické kúrenie, vrátane vyhrievanej podlahy. Klimatizácia kabíny pre pohodlnú cestu. Autá majú izolovanú odpadovú nádrž a sú tak vhodné aj na zimné výjazdy. Ku autám ponúkame aj kempingové vybavenie. Ďalej ponúkame kvalitné Slovinské auto typu Van, prestavba Peugeot Boxer – MegaMobil Classic. Auto je kompaktné svojimi rozmermy a je určené pre 2-3 dospelé osoby, alebo rodinu s dvoma deťmi. Nájdete u nás aj obytné prívesy pre 3 – 4 osoby.


Integrované vozidlo Sunlight i68 Long poskytuje najväčší priestor, ktorý vzniká integrovaním kabíny do obytného priestoru. Veľmi komfortné auto vhodné až pre 5-člennú rodinu. Viac info o vozidle TU.


Polointegrované vozidlo Sunlight i67 Short s automatickou prevodovkou pre 4 osoby má vďaka svojej váhe dobrú doložnosť. Karavan je luxusne vybavený. Ponúka okrem iného aj klimatizáciou na 230V, TV s DVD a automatickým satelitom. Má ťažné zariadenie na príves. Viac info o vozidle TU. V ponuke od polovice mája 2021.


Karavan s alkovňou pre 4 osoby s dĺžkou necelých 6 metrov Sunlight A60 s motorom 140 koní. Auto je vhodné pre tých, čo si netrúfajú na veľké autá. Pohodlné pre 4-člennú rodinu. Viac info TU. V ponuke od začiatku mája 2021.


Štýlový a jedinečný príves TAB 400 Metropolis pre 3 osoby vzbudzuje pozornosť, všade kam príde. Viac info o prívese TU.


Obytný príves Knaus 40 v limitovanej edícií Silver Sport. Je určený pre rodinu 2+2 alebo 3+1. Je vybavený klimatizáciou na 230V. Viac info TU.


K našim karavanom je možné doobjednať si doplnkové predmety, ktoré Vašu dovolenku spríjemnia. Môžete si ich objednať v poznámke ku objednávke karavanu, alebo aj kedykoľvek neskôr mailom. Množstvo je limitované. Zoznam TU.