Motorový čln Whaly 370

Od mája 2021 je možné si u nás zapožičať “nezničiteľný” polyethylénový motorový čln značky Whaly. Svojou dĺžkou 370cm je vhodný pre 6 pasažierov.

Čln poháňa kvalitný štvortaktný motor Selva s výkonom 10 koní. Motor je však od výrobcu označený aj v papieroch ako 5-koňový a preto nie je potrebné mať licenciu na vodu – ani na vnútrozemskú, ani na more. Motor má elektrický štartér a nie je preto potrebné štartovať ho trhaním lanka. Motor spaľuje 98 alebo 100 oktánový benzín. Od nás dostanete plnú externú 12-litorvú nádrž so 100 oktánovým benzínom. Nie je potrebné pri vrátení čln dotankovať.

Čln sa ovláda volantom, za ktorým je pohodlné sedenie. Celý čln ma dookola polstrované pohodlné sedenie, niekoľko úložných priestorov a kompletnú povinnú výbavu, ako sú svetlice, vesty, veslá, laná a kotva. Vo výbave je aj USB nabíjačka a zásuvka na 12V. Pre bezpečnú plavbu je vo výbave aj hĺbkomer.

Veľmi praktická je sklápacia slnečná strieška, ktorá počas plavby poskytne príjemný tieň pasažierom.

Čln je vďaka materiálu, z ktorého je vyrobený, takmer nezničiteľný, nepreraziteľný, nepotopiteľný. Svojim tvarom pripomína klasické nafukovacie člny, no jeho trup je plný a pevný. Napriek tomu váži iba 125kg. Manipuláciu uľahčujú laná okolo celého trupu a obslužné kolieska v zadnej časti.

video: Krutý test odolnosti člnu Whaly 370

Čln požičiavame s prívesným vozíkom Pongratz o celkovej váhe 550kg, čiže na ťahanie s akýmkoľvek osobným autom alebo našim karavanom nie je potrebný extra vodičský preukaz. Prívesom je možné vojsť aj do sladkej vody a vpustiť čln priamo z vozíka na vodu. Upozorňujeme, že nie je možné takto spúšťať čln do mora, vozík nie je možné namočiť do slanej vody.

Cenník:


hlavná sezóna od 15.6. do 1.9.

cena 60 Eur/deň ku karavanu
cena 70 Eur/deň bez karavanu
jednorázový poplatok za benzín a čistenie: 25 Eur

v hlavnej sezóne je minimálna dĺžka prenájmu 3 dni


vedlajšia sezóna od 1.6. do 14.6. a od 2.9. do 30.9.

cena 55 Eur/deň ku karavanu
cena 65 Eur/deň bez karavanu
jednorázový poplatok za benzín a čistenie: 25 Eur


mimo sezóna od 7.1. do 31.5. a od 1.10. do 31.12.

cena 50 Eur/deň ku karavanu
cena 60 Eur/deň bez karavanu
jednorázový poplatok za benzín a čistenie: 25 Eur


Kaucia za čln a príves je 500 Eur. Informácie o dostupnosti: info@pozicajsikaravan alebo na čísle 0903 417 311